Katalog a ceník akceptorů bankovek

NV10 + USB

NV10 + USBAkceptor bankovek, akceptuje až 16 druhů bankovek, vysoká bezpečnost a spolehlivost provozu, nejrozšířenější akceptor bankovek. Napájení 12V. Protokoly: SSP, ccTalk, MDB, Pulse, Parallel, Binary, Serial. Kompaktní akceptor bez stackeru. Dataset k dispozici pro více, jak 100 světových měn. Snadná údržba. Aktualizace datasetů a firmware po dobu podpory produktu pro zákazníky k dispozici zdarma. Jednoduché aktualizace přes USB konektor pomocí PC nebo ručního programátoru DA3.

 • 4.300 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

NV9 + USB

NV9 + USB​​​Akceptor bankovek, je včetně horizontálního nebo vertikálního stackeru, kde se ukládají bankovky. Akceptor se dodává ve verzi se stackerem na 300 kusů nebo 600 kusů bankovek. U verze na 300 ks bankovek je možné objednat akceptor na ve verzi s uzamykatelnou nebo neuzamykatelnou kasou, verze na 600 ks bankovek se dodává pouze v neuzamyktalené verzi. Zámek je voloitelným příslušenství za příplatek. Dále je možné volit mezi horizontálním uložením stackeru nebo vertikálním (směřujícím nahoru nebo dolů - podle prostorových dispozic zařízení zákazníka). Možnost volby standard bezel nebo rainbow bezel. Napájení 12V. Protokoly: SSP, ccTalk, MDB, Pulse, Parallel, Binary, Serial. Kompaktní akceptor bez stackeru. Dataset k dispozici pro více, jak 100 světových měn. Snadná údržba. Aktualizace datasetů a firmware po dobu podpory produktu pro zákazníky k dispozici zdarma. Jednoduché aktualizace přes USB konektor pomocí PC nebo ručního programátoru DA3. Pro zvolení té nejvhodnější varianty akceptoru pro Vaši konkrétní aplikaci se na náš obraťte a my Vám poradíme.

 • 6.100 Kč (neuzamykatelná kasa na 300 bankovek)
 • 6.900 Kč (uzamykatelná kasa na 300 bankovek)
 • 6.500 Kč (kasa na 600 bankovek - neuzamykatelná)

Image​​​

Ceny uvedeny bez DPH

NV11 +

NV11 PLUS​​Akceptor bankovek (NV9+USB) s vyplácecím modulem (Note Float) s kapacitou až 30 kusů bankovek. Revoluční a cenově nejvýhodnější řešení pro aplikace, kde je nutné vracení peněz zákazníkům. Redukuje to tak náročnost na vyplácení mincemi, nutnost častého doplňování mincí, jakož i větší komfort pro zákazníka, který dostane peníze zpět v optimálnější skladbě, než pouze v mincích. možnost využití i pro funkci multi-escrow, kapacita kasy 300  kusů bankovek v horizontálním uložení (k dispozici uzamykatelná nebo neuzamykatelná verze kasy) nebo na 600 kusů bankovek, bankovky lze z vyplácecí jednotky přesunout příkazem do stackeru. Je k dispozici i verze bez stackeru. Protokoly: SSP, ccTalk. Pozn.: zámek je volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 9.700 Kč (neuzamykatelná kasa na 300 bankovek) 
 • 10.400 Kč (uzamykatelná kasa na 300 bankovek)
 • 9.990 Kč (neuzamykatelná kasa na 300 bankovek)
 • 3.900 Kč (Note Float (samostatný vyplácecí modul))

Image​​

Ceny uvedeny bez DPH

NV200

NV200​Akceptor bankovek s uzamykatelným stackerem na bankovky, kapacita kasy 500 / 1000 ks bankovek, přijmutí bankovky a její uložení do kasy trvá pouze 3 sekundy, zcela nová technologie snímání bankovky a jejího vyrovnání, čte i čárové kódy, možnost připojení přídavných modulů Smart Payout (výplat bankovek) a Smart Tiket (tisk a výdej tištěných tiketů, účtenek apod.). Zámky jsou jako volitelné příslušenství za příplatek. Přijímá bankovky až do šíře 85mm. Možnost volby mezi standardní vstupní štěrbinou (s programovatelnou barvou podsvícení) nebo s robustní kovovou vstupní štěrbinou, vhodnou zejména pro venkovní aplikace bez stáleho dozoru. Protokoly: SSP, ccTalk, MDB. Aktualizace dasetů a firmware po celou dobu podpory produkta jsou poskytovány výrobcem zdarma. SD card slot pro sběr dat z bankovek, jakož i pro možnou jednoduchou aktualizaci SW v akceptoru. Možnost kombinovaných datasetů (např. CZK + EUR apod.). Více informací zde.

 • 11.700 Kč / 11.900 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

SMART Payout

SMART Payout​Unikátní kompaktní vyplácecí modul na bankovky, pracující v propojení s akceptorem bankovek NV200, kapacita až 70 kusů bankovek všech hodnot,recykluje bankovky až do šíře 82mm, přijámá a ukládá přímo do kasy bankovky do šíře 85mm. Bankovky lze jednoduše přemístit z vyplácecí jednotky do kasy akceptoru NV200. Protokol: ccTalk, SSP. 

 • 8.200 Kč (cena samostatného vyplácecího modulu Payout)
 • 19.800 Kč (cena kompletu "Smart Payout": NV200-500 + Payout)

Image

Ceny uvedeny bez DPH

TEBS

TEBS​NV200 s kasou, která ukládá bankovky do igelitového sáčku, který je při vyjmutí kasy zapečetěn pečetí (nálepkou) s unikátním čárovým kódem a tímto zajištěn proti manipulaci s obsahem. Kapacita až 1000 ks bankovek. Vhodné pro retail aplikace, casina apod.. Napájení 24V. Protokol: SSP. Zámky jsou volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 27.200 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

NV200  Spectral

NV200 SPECTRALAkceptor bankovek nové generace se zcela novou technologií čtení, skenuje celou plochu bankovky (4,8 mil. bodů), velmi vysoká bezpečnost, rychlost akceptace 2s od vložení bankovky do vložení následující bankovky. Kasa na 500 / 1000 kusů bankovek. Možnost připojení Smart Payout, Smart Ticket. Akceptuje 99%+ běžně opotřebených bankovek na první pokus. Rozpozná bankovky potřísněné inkoustem (typicky bankovky, pocházející z loupeží). Napájení 12/24V. K dispozici standardní nebo robustní kovová vstupní štěrbina. Protokoly: SSP, ccTalk. Zámky jsou volitelným příslušenstvím za příplatek

 • 13.100 Kč / 13.600 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

NV200 Spectral + Safe Interface + (cash box)

nv200 spectral​Akceptor bankovek NV200 Spectral pro aplikace, kde je vyžadovaná zvýšená bezoečnost uložení bankovek tak, že bankovky jsou uzavřeny v trezoru. Existují varianty, free fall (bankovky padají volně do trezoru, bez ukládání do kasy), nebo s kasou 500, 1000 bankovek. Na vyžádání je dostupná i verze s kasou na 2200 ks bankovek a verze TEBS.

 • 14.300 Kč - NV200 Spectral+Safe Interface (free fall)
 • 16.200 Kč - Spectral NV200+Safe Interface+CB500
 • 16.800 Kč - Spectral NV200+Safe Interface+CB1000

Image

Ceny uvedeny bez DPH

SPECTRAL PAYOUT

SPECTRAL PAYOUT​​Unikátní kompaktní vyplácecí modul na bankovky, pracující v propojení s akceptorem bankovek Spectral NV200, kapacita až 80 kusů bankovek všech hodnot,recykluje bankovky až do šíře 82mm, přijímá a ukládá do vyplácecí jednotky Spectral Payout nebo do kasy bankovky do šíře 85mm. Bankovky lze jednoduše přemístit z vyplácecí jednotky do kasy akceptoru Spectral NV200. Bankovka je skenována po celém povrchu. Velmi rychlé přijímání i výplata bankovek Protokol: ccTalk, SSP.

Ceny:

 • 8.800 Kč (cena samostatného vyplácecího modulu Spectral Payout)
 • 21.800 Kč (cena kompletu "Spectral Payout": Spectral NV200-500 + Spectral Payout)
 • 22.300 Kč (cena kompletu "Spectral Payout": Spectral NV200-1000 + Spectral Payout)


Image​​

Ceny uvedeny bez DPH


SMART HOPPER SH3 / SH4

SMART HOPPER SH3 / SH4​Hopper určený k vyplácení a třídění až 11 druhů mincí. Revoluční technologie za nejlepší cenu na trhu. Protože jednim hopperem vyplatíte kompletní sortiment mincí, ušetříte místo ve Vašem zařízení i na nákladech na pořízení více hopperů (1 kus pro každý druh mince). Kapacita hopperu: cca 1500 kusů mincí odpovídající velikosti 1€ mince. SH3 (samostatný) / SH4 (pro připojení do Smart Coin System - Smart Hopper + Bulk Coin Validator). Napájení 24V. Rychlost vyplácení: až 12 mincí za sekundu. Pracuje s mincemi o průměru 18 - 28,5 mm a tloušťce 1,65 - 3,2 mm. Při objednání je třeba specifikovat měnu, pro kterou bude hopper používán. Podle rozměrů mincí dané měny bude osazen odpovídající kotouč uvnitř hopperu. Protokoly: SSP, ccTalk. Jednoduchá montáž i demontáž. Bezplatné aktualizace FW, SW po celou dobu podpory produktu výrobcem. Zámky jsou volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 8.600 Kč / 8.700 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

SMART COIN SYSTEM

SMART COIN SYSTEM​Smart Coin System = Smart Hopper SH4 + Bulk Coin Validator,  dokáže revoluční rychlostí přijmout  - rozpoznat neroztříděné mince všeho druhu (určitý limit představuje min. tloušťka mince) a postoupí je k dalšímu zpracování do Smart Hopperu. V kombinaci se Smart Hopperem představuje revolučně kompaktní a rychlé zařízení na kompletní zpracování mincovních operací (příjem, výplata, přesun do kasy). Široké využítí v obchodu, bankovním sektoru, zábavním průmyslu atd.. Zpracuje až 12 mincí za sekundu.  Napájení 24V. Rychlost vyplácení: až 12 mincí za sekundu. Pracuje s mincemi o průměru 18 - 28,5 mm a tloušťce 1,65 - 3,2 mm. Při objednání je třeba specifikovat měnu, pro kterou bude hopper používán. Podle rozměrů mincí dané měny bude osazen odpovídající kotouč uvnitř hopperu. Protokoly: SSP, ccTalk. Jednoduchá montáž i demontáž. Bezplatné aktualizace FW, SW po celou dobu podpory produktu výrobcem. Ověřte si u nás, pro které měny máme aktuálně k dispozici SW. Pozn.: zámky jsou volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 15.700 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

BULK COIN VALIDATOR

BULK COIN VALIDATOR​Velkokapacitní akceptor mincí s rychlostí čtení 7 mincí za sekundu. Až 150 kusů lze najednou vsypat do násypky zařízení. Napájení 24V. Pracuje s mincemi o průměru 18 - 28,5 mm a tloušťce 1,65 - 3,2 mm. Protokoly: SSP, ccTalk. Pozn.: zámek je volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 9.500 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

PRINTER - ROLL CR158

PRINTER - ROLL CR158​Malá kompaktní tiskárna na termo papír v roli. SEIKO tiskový modul. Šířka papíru 56mm. K dispozici software "Template Manager" pro tvorbu vlastního designu tiskových matric. Napájení 12-24V. Protokoly: eSSP, POG, Pulse.

 • 5.200 Kč

Image

Ceny uvedeny bez DPH

NV12+

NV12+​Kombinace akceptoru bankovek NV9+USB s tiskovým modulem na tisk tiketů, funkce čtení čárových kódů. Tiskárna zn. Seiko. Verze s neuzamykatelnou kasou nebo s uzamykatelnou kasou v horizontálním uložení. Vytiskne tiket s neomeznou délkou (např. je možné tisknout účetní audit zařízení na konci dne, sázkové tikety u přístrojů na kursové sázení, účtenku pro zákazníka apod.). Napájení 12V. Protokol: SSP, ccTalk.  Snižuje investiční náklady a prostorové nároky (akceptor bankovek a tiskárna tikétů v jednom). Pozn.: zámek je volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 13.600 Kč (cena verze s neuzamykatelnou kasou)
 • 14.200 Kč (cena verze s uzamykatelnou kasou)

Image

Ceny uvedeny bez DPH

SMART TICKET

SMART TICKETUnikátní kompaktní tiskový modul pro tisk stvrzenek, tisk tiketů s čárovými kódy. Možnost vytvoření vlastního designu tiketu pomocí speciálního programu (Template Manager). Modul se připojuje zezadu k akceptoru bankovek NV200, tikety se zákazníkovi vydávají štěrbinou akceptoru bankovek, kudy se vkládají bankovky.  Neomezená délka tištěného tiketu. Tisková páska o šíři 85mm je umístěna navrchu  tiskového modulu. Napájení: NV200  12-24V, Smart Ticket 24V. Protokol: SSP. Zámky jsou volitelným příslušenstvím za příplatek.

 • 9.200 Kč (cena za samotný tiskový modul)
 • 19.800 Kč (cena za komplet "Smart Ticket" = NV200-500 + Printer Module)
 • 19.990 Kč (cena za komplet "Smart Ticket" = NV200-1000 + Printer Module)

Image

Ceny uvedeny bez DPH