Novinky

Česká národní banka uvádí do oběhu novou edici bankovek 100 a 200 Kč

bankovky

 

Česká národní banka začal koncem roku 2018 uvádět do oběhu novou edici bankovek 100 a 200 Kč. Nové bankovky těchto hodnot snadno poznáte podle tlustého bezpečnostního proužku (stejný, jako u českých bankovek vyšších hodnot). Současně však zatím zůstávají v platnosti stávající bankovky 100 a 200 Kč z dřívější edice. Aby Vaše akceptory Innovative Technology stále spolehlivě přijímaly všechny platné, v oběhu se vyskytující, české bankovky, připravili jsme pro Vás nové datasety. Tyto od nás dostanete na vyžádání zcela zdarma k dispozici. Pokud budete chtít software do Vašich akceptorů nahrát přímo u nás, rádi Vám Vaše akceptory zaktualizujeme – za servisní poplatek dle našeho ceníku servisních prací.

Obraťte se prosím na nás a my Vám poradíme, jak co nejrychleji a nejjednodušeji Vaše akceptory upgradovat na přijímání nového vydání českých bankovek vzor 2018.

NV200 SPECTRAL

NV200 Spectral je vysoce bezpečný a technologicky pokročilý akceptor bankovek. Unikátní sensory nabízejí úplné čtení celého povrchu bankovky ve více než 4,8 milionu bodů pro posouzení platnosti vložené bankovky. Akceptor se pyšní 99%+ akceptací běžných nových i opotřebených bankovek na první pokus a časem 2 sekundy mezi vložením dvou po sobě následujících bankovek.

Akceptor obsahuje řadu bezpečnostních prvků včetně nové optické technologie proti zpětnému vytahování bankovky, která zajišťuje výjimečnou ochranu proti podvodnému jednání. Přelomové řešení mechanismu vystředění bankovky, společně s čtyřcestným čtením čárových kódů přináší uživateli výjimečné zpracování bankovek a zvýšenou úspěšnost čtení čárových kódů.

Jsou k dispozici rovněž přídavné moduly: Spectral Payout pro vyplácení bankovek a Smart Ticket pro tisk tiketů s čárovými kódy a jejich zpětné přijímání.

Vlastnosti:

  • Čtení 100% plochy bankovky – 4,8 milionu bodů
  • 99%+ akceptace na první pokus nových i opotřebovaných bankovek
  • 2 sekundy mezi vložením dvou po sobě následujících bankovek
  • Modulární design – možnost připojit vyplaceč bankovek a tiskárnu tiketů

Technická specifikace

Power
Requirements: 12 / 24 V
Standby: 12V -350mA & 24V - 200mA 

Running: 1.5 A
Peak: 3.5A

Bezel Options
Standard bezel
Metal bezel
Self aligning bezel
Various illumination options

Note Dimensions
Width: 60 - 85 mm
Length: 115 - 170 mm

Protocols
SSP
ccTalk
Interfaces
USB 2.0
RS232
Open Collector

Opto-isolated

Cashbox Options
500 notes
1000 notes

MCBF
200,000

Weight
3.2 kg